previous arrow
next arrow
Slider

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

Компанія ”Ісміра” Україна веде свою діяльність з 2009 року та співпрацює з провідними круїзними компаніями світу, такими як Carnival Cruise Line, Royal Caribbean International, Virgin Voyages, Regent Seven Seas, Oceania Cruises, Viking Ocean, Viking River, Marella Cruises, Starboard Services и Costa Cruises.

Шановні Роботодавці,

Ми здійснюємо набір кандидатів, навчаємо та готуємо кваліфікований персонал для обслуговування суден. Наше крюїнгове агентство має великий досвід у забезпеченні масового набору кандидатів у готельний департамент — ресторан, бар, покоївки, ресепшн, а також палубний та машинний персонал для підтримки суден або для ремонту (dry dock).

Ми намагаємося не обмежувати себе якоюсь галузевою спеціалізацією або профільними фахівцями. Деякі з наших основних переваг при підборі персоналу – це універсальність, якість та відданість. Тому, зв’язавшись з нами, Ви можете бути впевнені, що знайдете найбільш підходящих співробітників для своєї організації. Наша компанія сертифікована відповідно до Українського та Міжнародного Морського Законодавства.

 

Ismira Одесає філією Групи Ісміра з головним офісом у Клайпеді, Литва.

 

licence-Ismira-Odessa licence-Ismira-Odessa

Шановні Кандидати,

Наша мета – допомогти вам отримати роботу своєї мрії на круїзному лайнері, відповідно до ваших знань, досвіду та очікувань. Протягом 10 років роботи ми постійно покращуємо якість наших послуг, надаючи кандидатам найкраще навчання, підготовку, інформацію про життя на кораблях та майбутню роботу .Завітайте на наш веб-сайт, і якщо Ви вирішите, що робота на судах — це те, що Вам потрібно, ми будемо більш ніж раді провести Вас на борту одного з фантастичних круїзних лайнерів.